Knauf Knauf
Späť

AQUAPANEL Grundierung

AQUAPANEL Grundierung

Penetračný náter pre cementové dosky AQUAPANEL Indoor, Outdoor, Skylite, podlahové dosky Floor. Pre vysokú priľnavosť pri nanesení omietok a tmelu. Koncentrát je bez rozpúšťadiel ružovej farby.

Detaily

Technické údaje

  • spotreba: 40 - 50 g/m2, pri riedení v pomere 1:2
  • čas na spracovanie cca. 1 Minúta/m2

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
Aquapanel Grundierung 08/2016 technický list PDF
Aquapanel Grundierung 02/2019 karta bezpečnostných údajov PDF
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
AQUAPANEL Grundierung vedro 15 KG 49279
vedro 2,5 kg 73789


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.