Knauf Knauf
Späť

Betokontakt

Betokontakt

Knauf Betokontakt je kontaktný náter pripravený na okamžité použitie pod sadrové omietky na betón s prísadou kremičitého piesku, sfarbený do ružova a odolný voči zásadám. Je určený na vnútorné použitie, na nenasiakavé podklady, ideálny na betónové podklady ako monolitický betón, betónové prefabrikáty, betónové stropy (napr. filigránový strop), EPS a XPS.

Detaily

Vlastnosti

  • Zníženie nasiakavosti podkladu
  • Zlepšenie priľnavosti k podkladu
  • Pripravené na okamžité použitie
     

Technické údaje

  • teplota počas spracovania min. 5 °C
  • spotreba 0,225 kg/m2
  • len na vnútorné použitie
  • spracujte do 18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale, zamedzte počas skladovania priamemu slnečnému žiareniu, zvýšeným teplotám. Počas skladovania nesmie teplota klesnúť pod bod mrazu.

Súbory na stiahnutie

Název Vydáno Typ dokumentu  
BETOKONTAKT 07/2018 technický list
BETOKONTAKT 06/2008 karta bezpečnostných údajov PDF

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Betokontakt Betokontakt 5 kg 6392
Betokontakt 20 kg 625664


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.