Knauf Knauf
Späť

image

Nemocnica novej generácie Bory

Nemocnica novej generácie Bory je prvou koncovou nemocnicou siete Penta Hospitals na Slovensku. Po otvorení v marci 2023 bude najmodernejšou slovenskou nemocnicou nielen z hľadiska premyslenej architektúry, špičkového technického a prístrojového vybavenia, ale aj poskytovaním zdravotníckej starostlivosti na najvyššej úrovni.

Dispozičné usporiadanie jednotlivých klinických celkov rešpektuje základné princípy ako sú optimálne priestorové riešenia alebo fyzická blízkosť klinicky súvisiacich častí.

Kompletné informácie o realizácii a výstavbe nájdete v referencii Nemocnica novej generácie BoryDo sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.