Knauf Knauf
Späť

Flächendichtband

Flächendichtband

Bandáž na utesnenie škár. Polyestérová tkanina so sivou kaučukovou vrstvou, ktorá sa používa spolu s izolačným náterom Knauf Flächendicht, Knauf tekutá hydroizolácia ku spoľahlivému utesneniu kritických miest v objekte ( napr. prechody medzi podlahou a stenou). Páska je určená do interiéru i exteriéru.

Detaily

Vlastnosti

Dobrá trvanlivosť a roztiažnosť, odolnosť proti starnutiu.
 

Technické údaje

  • tesniacu pásku uchovávajte v suchom prostredí
  • pre vnútorné aj vonkajšie použitie

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Flächendichtband 12 cm x 10 m 5356
12 cm x 50 m 77383


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.