Knauf Knauf
Späť

Grundiermittel - základný penetračný náter

Grundiermittel - základný penetračný náter

Vysoko koncentrovaný základný penetračný náter pre silno nasiakavé podklady v interiéri, ktoré by bez tejto prípravy podkladu pod omietky a osadzovacie malty “zhoreli“. Knauf GRUNDIERMITTEL riediť s vodou pri nasiakavých podkladoch (tehlové murivo) v pomere 1:2, pri silno nasiakavých podkladoch (pórobetónové, vápenopieskové murivo) v pomere max 1:5. Pri riedení 1:5 s vodou, je možné získať celkovo až 90 litrov pripraveného penetračného náteru.

Detaily

Vlastnosti

Ako základný náter na silne nasiakavé podklady pred nanesením omietok alebo lepením sadrokartónu. Vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie

Technické údaje

Spotreba: 0,1 kg/m2
Riedenie pre nasiakavé podklady 1:3

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
Grundiermittel 01/2017 technický list
Grundiermittel 02/2017 karta bezpečnostných údajov PDF
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Grundiermittel - základný penetračný náter Grundiermittel 15 kg 5587


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.