Knauf Knauf
Späť

Knauf GRUNTiFARBA

Knauf GRUNTiFARBA

Biela základná náterová farba do interiéru. Výrobok je určený ako základný náter na povrchy stien a stropov vyhotovených zo sadrokartónových dosiek, vápenno-cementových omietok, sadrových omietok, stierok a pod. v interiéri. Knauf Gruntifarba je hotový náter pripravený na použitie, biela náterová emulzia ako základný náter na báze polymérových disperzií, minerálnych plnív a modifi kujúcich prvkov. Vypracovaná receptúra je podporená mnohoročnými skúškami vo výskumných laboratóriách spoločnosti Knauf.

Detaily

Vlastnosti

Vlastnosti
■ Do interiéru
■ Biela farba
■ Pripravená na použitie
■ Paropriepustná
■ Spevňuje povrch
■ Vyrovnáva nasiakavosť podkladu
■ Zmenšuje spotrebu vrchnej krycej farby
■ Neobsahuje rozpúšťadlá

Technické údaje

  • Hodnota pH: 8,9
  • Výdatnosť: cca 0,125l/m2

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
Knauf GRUNTiFARBA 01/2019 technický list PDF
Knauf GRUNTiFARBA 08/2018 karta bezpečnostných údajov PDF
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Knauf Gruntifarba vedro 10l 603693


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.