Knauf Knauf
Späť

MCS 1

MCS 1

Omietka na cementovej báze, vhodná na vytvorenie cementovej jadrovej omietky v oblasti s vyšším zaťažením ako sú napr. garáže, dielne, soklové časti objektov, komíny a pod..

Detaily

Technické údaje

  • zrnitosť do 2 mm
  • minimálna hrúbka omietky 10 mm, maximálna hrúbka omietky 25 mm
  • výdatnosť: 30 kg/ cca 2 m2/10 mm
  • spotreba 1,5 kg/ m2/mm

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
MCS 1 10/2017 karta bezpečnostných údajov
MCS 1 04/2015 vyhlásenie o parametroch PDF
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
MCS1 vrece 30kg 501453


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.