Knauf Knauf
Späť

MCS 2

MCS 2

Omietka je určená ako cementový nástrek ( špric) pod strojové a ručné jadrové omietky. Predovšetkým sú na podklady, na ktoré nie je vhodné priamo nanášať vápenno - cementové omietky, kde je nutné vyrovnať nasiakavosť podkladu a zvýšiť priľnavosť omietkových vrstiev. zaisťuje spevnenie podkladu pre aplikáciou vnútorných a vonkajších omietok. Vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Detaily

Vlastnosti

Znižuje nasiakavosť podkladu, zvyšuje priĺnavosť omietkových vrstiev, spevňuje podklad pred aplikáciou omietok.
 

Technické údaje

  • zrnitosť cca 0- 4 mm
  • výdatnosť: 30 kg/4 m2/5mm
  • spotreba: 1,5 kg/m2/mm
  • minimálna vrstva 5 mm
  • maximálna vrstva 10 mm
  • doba spracovateľnosti cca 1 hodina
  • doba zretia ( vytvrdnutia) 1 mm/ 1 deň ( minimálne 3 dni)
  • skladovať s suchu na drevenom rošte po dobu 12 mesiacov do dátumu výroby uvedenéjho na obale výrobku.

 

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
MCS 2 04/2015 vyhlásenie o parametroch
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
MCS2 vrece  30kg 503079


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.