Knauf Knauf
Späť

MP 75 Diamant

MP 75 Diamant

Sadrová omietka - strojová. Strojovo spracovateľná sadrová omietka so zvýšenou pevnosťou v tlaku a povrchovou tvrdosťou je vďaka svojim vlastnostiam určená pre priestory s vyšším rizikok poškodenia ako sú: školy, verejné budovy, nákupné centrá a podobne. Nasiakavé podklady natrieť neriedeným Grundierungom, resp. Grundiermittelom (riedenie 1:3 s vodou - 3 diely vody). Veľmi nasiakavé podklady natrieť 2x. Nenasiakavé podklady natrieť neriedeným Betokontaktom. Pre strojné spracovanie je vhodné použiť strojné vybavenie PFT G4 (G5) závitové čerpadlo D6/3.

Detaily

Vlastnosti

  • suchá maltová zmes na sadrovej báze so zvýšenou pevnosťou povrchu, na strojové spracovanie

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
MP 75 Diamant 06/2017 karta bezpečnostných údajov
MP 75 Diamant 05/2016 vyhlásenie o parametroch PDF
 

Varianty produktu

 

druh varianty výrobku číslo produktu
MP 75 Diamant - sadrová omietka strojová vrece 30 kg 201516


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.