Knauf Knauf
Späť

MVJ 1

MVJ 1

Suchá maltová zmes MVJ 1 je určená k ručnej realizácii vnútorných štukových omietok v hrúbka do 2 mm. U podkladov, ktoré sú trvale pod vplyvon vzlínajúcej vlhkosti sa nezaručuje trvanlivosť omietok.

Detaily

Vlastnosti

Zložená z anorganických spojív, plnív a hygienicky nezávadných chemicky zušľachtilých prísad.
Prednosti

  • veĺká výdatnosť
  • jemnozrnná
  • vysoká bielosť
  • extra dlhý čas spracovania

 

Technické údaje

  • zrnitost směsi 0 - 0,6 mm
  • spotřeba na vrstvu omítky o tloušťce 1 mm je cca 1,1 kg/m2
  • doba zpracovatelnosti cca 3 hodiny

Súbory na stiahnutie

Název Vydáno Typ dokumentu  
MVJ 1 01/2015 technický list
MVJ 1 03/2011 karta bezpečnostných údajov PDF
MVJ 1 04/2015 vyhlásenie o parametroch PDF
   

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
MVJ 1 vrece 30 KG 501022


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.