Knauf Knauf
Späť

MVS 1

MVS 1

Suchá maltová zmes na vápennocementovej báze. Strojová malta určená na realizáciu vnútornej jednovrstvovej omietky alebo vonkajšej jadrovej omietky na vopred pripravené tehlové alebo plynosilikátové murivo.

Detaily

Vlastnosti

  • Suchá maltová zmes je zložená z anorganických pojív, plnív a hygienicky nezávadných chemických zušľachťujúcich prísad. Kvalita je trvalo sledovaná v laboratóriu výrobného závodu. Výrobok nesie označenie CE.

Technické údaje

  • zrnitosť do 1,2 mm
  • doba spracovateľnosti cca 1,5 hod.
  • odporúčaná min. hrúbka: 10 mm
  • výdatnosť: 30 kg/ cca 2 m2/ 10 mm
  • spotreba 1,5 kg/ m2/ mm

Súbory na stiahnutie

Název Vydáno Typ dokumentu  
MVS 1 02/2015 technický list
MVS 1 05/2023 karta bezpečnostných údajov PDF
MVS 1 02/2013 vyhlásenie o parametroch PDF
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
MVS 1 vrece 30 KG 500933


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.