Knauf Knauf
Späť

Nová generácia lepidiel

Nová generácia lepidiel

Cementové lepidlá určené na lepenie obkladov, dlažieb či kameňa. Úplne nové receptúry lepidiel, ktoré vychádzajú z dlhodobej spolupráce s profesionálnymi firmami, ktoré sa špecializujú na obkladacie práce. Vynikajú hlavne svojimi vylepšenými spracovateľskými vlastnosťami. Lepidlá majú krémovú konzistenciu, veľmi ľahko sa naťahujú na podklad a majú vyššiu výdatnosť. Zároveň je výrazne eliminovaný sklz, a to aj veľkých ťažkých obkladov, vrátane "veľkoformátových ". Predĺžil sa aj "otvorený čas lepidla".   

 • image

  KNAUF EASYKLEBER

  Stavebné vylepšené lepidlo do zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia. 

  Vlastnosti 

  Trieda C2TE podľa STN EN 12004 
  Minimálny sklz aj u veľmi ťažkých obkladov 
  Krémová konzistencia, ľahká aplikácia 
  Vysoká výdatnosť - až 11 m2, veľkosť zub 6 mm 
  Ideálne pre lepenie slinutej dlažby, obkladov  s vyššou nasiakavosťou 
  Na lepenie veľkoformátov max. 60 x120 cm
  Možnosť aplikácie technológiou Buttering Floating 

  Použitie v interiéri a krytom exteriéri 

  Spôsob použitia 
  Suché cementové lepidlo EasyKleber je mrazuvzdorné priemyslové lepidlo vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Určené na lepenie všetkých bežných druhov keramických obkladov a dlažby, na bežné stavebné podklady (betón, pórobetón, omietky, neomietnuté murivo, sadrokartón). Lepidlo je vhodné na lepenie dlažby, vrátane veľkoformátovej, lepenie obkladu s vyššou nasiakavosťou a je možné ho použiť aj na lepenie slinutých obkladov na stenách a odizolovaných podlahových plochách v krytom exteriéri ( napr. podjazdy, podchody, ...).
   
    Viac o produkte
 • image

  KNAUF FLEXKLEBER

  Stavebné flexibilné lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia

  Vlastnosti
  Trieda C2TE S1 podľa STN EN 12004
  Minimálny sklz aj u veľkých a tažkých obkladov
  Krémová konzistencia, ľahká aplikácia
  Vysoká výdatnosť - až 11 m2 pr veľkosti zubu 6 mm
  Odporučené aj pre podlahové vykurovanie
  Možnosť aplikácie Buttering Floating
  Použitie v interiéri a exteriéri.

  Spôsob použitia
  Suché mrazuvzdorné flexibilné cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Toto zvlášť pružné lepidlo je určené na lepenie všetkých bežných druhov keramických obkladov a dlažieb, vrátane slinutých, z tmavého prírodného i umelého kameňa na podklady bežné v stavebníctve (betón, VPC, sadrová omietka, plynosilikáty, neomietnuté murivo a pod.). Lepidlo je vhodné najnä pre priestory s extrémnym termickým namáhaním v interiéri aj exteriéri. Najmä vykurované podlahy, terasy, balkóny. Je ideálny pre lepenie veľkoformátových obkladov a dlažieb do rozmeru 60 x 120 cm.
    Viac o produkte


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.