Knauf Knauf
Späť

VIDIWALL Fugenkleber

VIDIWALL Fugenkleber

Na lepenie sadrovláknitých dosiek Vidiwall.

Detaily

Technické údaje

  • Spotreba: 62 ml/1m2
  • Výdatnosť: kartuša/5m2

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
Sadrovlákno 2022 brožúra PDF
Vidiwall lepidlo  02/2017 karta bezpečnostných údajov PDF
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
VIDIWALL Fugenkleber kartuša 310 ml 77298


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.