Knauf Knauf
Späť

W61 Suchá omietka Sadrokartónové dosky lepené k podkladu

id-6212-kn06212.jpg

Sadrokartónové dosky sú pomocou sadrového lepidla lepené na podklad

Systémy

W 611 Suchá omietka

W611.cz suchá omítka

Sadrokartónové dosky sú lepené k podkladu pomocou sadrového lepidla

Sadrokartónové dosky sú lepené k podkladu napr. z pórobetónových tvárnic tmelom  Knauf Fugenfüller Leicht. Ak má murivo väčšie nerovnosti ( cca do 20 mm) potom je vhodné lepiť SDK dosky pomocou lepidla Knauf Perlfix.
 

W 624 Suchá omietka s izoláciou

W624.cz suchá omítka s minerální vatou

Sadrokartónové dosky s minerálnou vatou sú lepené k podkladu sadrovým lepidlom.

Sadrokartónové dosky sú lepené k podkladu napr. z pórobetónových tvárnic tmelom  Knauf Fugenfüller Leicht. Ak má murivo väčšie nerovnosti (cca do 20 mm) potom je vhodné lepiť SDK dosky pomocou lepidla Knauf Perlfix.

W 631.cz Suchá omietka s izoláciou

W631.cz suchá omítka s polystyrenem

Sadrokartónové dosky s polystyrénom sú lepené k podkladu sadrovým lepidlom

Sadrokartónové dosky sú lepené k podkladu napr. z pórobetónových tvárnic tmelom  Knauf Fugenfüller Leicht. Ak má murivo väčšie nerovnosti ( cca do 20 mm) potom je vhodné lepiť SDK dosky pomocou lepidla Knauf Perlfix.

Dokumenty

Na stiahnutie

Detail Název Dátum vydania Typ  
W61 Suchá omietka 08/2009 technický list


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.