Knauf Knauf
Späť

W63 Opláštenie výťahových šachiet Konštrukcie vhodné pre opláštenie výťahových šácht

id-281996-zertifizierung-fachunternehmer-4.jpg

Šachtová stena opláštená doskami Knauf Diamant.

Prehľad systémovRýchly prehľad systémov

Systémy

W 63 Šachtová stena s kovovými priečnikmi a opláštením z dosiek Knauf Diamant

W631.cz opláštění výtahové šachty

Konštrukcia šachtovej steny vhodná pre opláštenie výťahových šácht. Konštrukcia je skúšaná a spĺňa požiadavky pevnostivýťahových stien s doskami Diamant.Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.