Knauf Knauf
Späť

Naši partneriSpolupráca na prvom mieste

Partneri, združenia

Podporujeme spoločné záujmy, vývoj a úspech v oblasti priemyslu, stavebníctva a medzi partnermi v odbore.

Sme členmi nasledujúcich združení

 • image

  Asociácia pasívnej požiarnej ochrany Slovenskej republiky

  Viac...
 • image

  Cech maliarov Slovenska

  Viac...
 • image

  Zväz spracovateľov dreva SR

  Viac...
 • image

  SKGBC - Slovenská rada pre zelené budovy

  Viac ...

Podporujeme našich partnerov v odbore

 • image

  Knauf Insulation, s.r.o.

  Více
 • image

  Knauf AMF, s.r.o.

  Více


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.