Knauf Knauf
Späť

ZABEZPEČTE DLHODOBÚ DOKONALOSŤ PRE STENY A STROPY

PRIMERS Penetračné nátery

Dokonalé povrchy poukazujú na vašu zručnosť a zdobia každú miestnosť. S penetračnými nátermi od spoločnosti Knauf, ktorá je popredným výrobcom stavebných materiálov v Európe, dosiahnete najvyššiu kvalitu. Len s jedným krokom navyše vytvoríte dlhotrvajúci základ pre omietku a farbu - spolu s veľkou spokojnosťou zákazníka.

Každé puto má svoj význam

Výraz penetrácia patrí medzi často používané pojmy, pod ktorým chápeme účinnú zložku, ktorá zabezpečuje trvanlivosť požadovaných vlastností podkladu. Pomocou penetračného náteru pripravíme povrch na dokonalé previazanie s ďalšími nanášanými vrstvami.
Penetrečné nátery majú schopnosť spevniť podklad, upraviť nasiakavosť a pripraviť podklad na nanesenie omietok, stierok, prípadne finálnych náterov. Knauf ponúka riešenie pre všetky druhy povrchov.  Stena a strop môžu pozostávať z rôznych materiálov s rozdielnymi vlastnosťami. Knauf vytvoril pre každý podklad optimálny produkt tak, aby všetky vrstvy spolu dokonale spolupracovali a boli súdržné v dlhodobom horizonte.

Typy povrchov

Stena, strop alebo fasáda pozostáva z rôznych vrstiev. Každá z nich má rozdielne vlastnosti. Knauf vytvoril pre každý podklad optimálny produkt tak, aby všetky vrstvy spolu dokonale spolupracovali a držali v dlhodobom horizonte.

  • image
  • image

NOVINKA - Knauf GRUNTiFARBA

image

BIELA ZÁKLADNÁ NÁTEROVÁ FARBA DO INTERIÉRU

Knauf Gruntifarba je základný náter na povrchy stien a stropov vyhotovených zo sadrokartónových dosiek, vápenno-cementových omietok, sadrových omietok, stierok a pod. v interiéri. Knauf Gruntifarba vyrovnáva rozdiely v nasiakavosti podkladu, spevňuje jeho povrch, znižuje spotrebu krycích farieb a zvyšuje ich priľnavosť k podkladu. Povrch po vyschnutí zostáva biely a slúži ako podklad pred nanesením vrchných/fi nálnych náterov.
Viac o GRUNTiFARBE..

Mohlo by vás zaujímať...