Knauf Knauf
Späť

Tiefengrund

Tiefengrund

Základný hĺbkový náter. Penetračný náter určený na spevnenie prašných podkladov, zníženie ich nasiakavosti a zlepšenie priľnavosti pred lepením obkladov dlažby a pred aplikáciou náterov. Štandardným podkladom sú silné nasiakavé a porézne cementové a sadrové potery, vápenocementové a sadrové omietky, sdk dosky, pórobetón. Vhodné aj pre interiér aj exteriér

Detaily

Vlastnosti

  • spevňuje sprašujúce podklady
  • koncentrát bez obsahu rozpúšťadiel
  • pripravená k aplikácií
  • prepúšťa vodnú paru
  • rýchlo vysychá
  • bezfarebná

Technické údaje

Spotreba:
70 - 100 ml/m2

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
TIEFENGRUND 06/2017 technický list
TIEFENGRUND 04/2023 karta bezpečnostných údajov PDF
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Tiefengrund - základný hĺbkový náter Tiefengrund 1 l 102700
Tiefengrund 5 l 102701
Tiefengrund 15 l 21672


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.