Knauf Knauf
Späť

Náš sortimentSortiment

Sortiment

Zoznámte sa s našimi produktmi a ich použitím

Dobré vedieť

 • image

  Produktové novinky

  Technické zlepšenia a inovácie na našich produktoch a systémoch ako aj neustála optimalizácia výrobného procesu patria u nás k dennej práci. V centre stoja potreby našich zákazníkov, bezpečnosť spracovania, hospodárnosť a  kvalita. Zoznámte sa  s našimi novinkami!

    Viac tu
 • image

  Suchá výstavba

  Produkty pariace do skupiny suchej výstavby nie sú len sadrokartónové dosky, profily, príslušenstvo či tmely. Zoznámte sa s celým sortimentom, ich vlastnosťami, i systémami. Viac tu...
 • image

  Suché maltové a omietkové zmesi

  Omietkové zmesi KNAUF – komplexný sortiment produktov zahŕňajúci murovacie malty, ručné, strojové vápennocementové a sadrové omietky, štukové omietky, sanačné a zatepľovacie systémy, cementové, sadrové potery a nivelizačné hmoty atď.  Viac tu...
 • image

  Lepenie & škárovanie, stavebná chémia

  Knauf – stavebná chémia ponúka rôznorodé množstvo produktov určených na vnútorné aj vonkajšie použitie, či už sa jedná o vyrovnanie podlahy, položenie dlažby, dekoratívne škárovanie alebo úplne nové vytvorenie obytných miestností.
    Viac tu...
 • image

  Systémy

  Knauf sa špecializuje na systémové riešenia v oblasti suchej výstavby, suchých zmesí či lepenia a škárovania obkladov. Systémy Knauf ponúkajú osvedčené riešenia pre priestory s akustickými, požiarnymi či estetickými požiadavkami.
  Výnimkou nie sú ani systémy pre exteriér - riešenie fasád, či sanácia inžinierskych a betónových stavieb.
  Viac tu...


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.