Knauf Knauf
Späť

Sortiment

Produkty a systémy

Všetko pre suchú výstavbu, kvalitné omietky, tmely a stierky pre finálnu úpravu povrchov, doplnené o produkty stavebnej chémie v nemeckej kvalite od rodinnej firmy KNAUF.

 • image

  Produktové novinky

  Technické zlepšenia a inovácie na našich produktoch a systémoch ako aj neustála optimalizácia výrobného procesu patria u nás k dennej práci. V centre stoja potreby našich zákazníkov, bezpečnosť spracovania, hospodárnosť a  kvalita. Zoznámte sa  s našimi novinkami!

    Viac tu
 • image

  Suchá výstavba

  Sadrokartónové dosky, systémové profily, kvalitné tmely a príslušenstvo vyvinuté so zmyslom pre uľahčenie práce. Zoznámte sa so systémami KNAUF a ich vlastnosťami. Viac tu...
 • image

  Omietky a potery

  KNAUF vyrába komplexný sortiment produktov na prípravu podkladu až po jeho dokonalý povrch. Penetračné nátery, sadrové a vápennocementové omietky. Potery vhodné na podlahové vykurovanie a samonivelizačné stierky do vnútorného aj vonkajšieho prostredia. Sortiment produktov pre dokonalé povrchy stien, stropov aj podláh. Viac tu...
 • image

  Lepenie & škárovanie, stavebná chémia

  Knauf – stavebná chémia ponúka rôznorodé množstvo produktov určených na vnútorné aj vonkajšie použitie, či už sa jedná o vyrovnanie podlahy, položenie dlažby, dekoratívne škárovanie alebo úplne nové vytvorenie obytných miestností.
    Viac tu...
 • image

  Systémy

  Knauf sa špecializuje na systémové riešenia v oblasti suchej výstavby, suchých zmesí či lepenia a škárovania obkladov. Systémy Knauf ponúkajú osvedčené riešenia pre priestory s akustickými, požiarnymi či estetickými požiadavkami.
  Výnimkou nie sú ani systémy pre exteriér - riešenie fasád, či sanácia inžinierskych a betónových stavieb.
  Viac tu...


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.