Knauf Knauf
Späť

Náš sortimentSortiment

Sortiment

Zoznámte sa s našimi produktmi a ich použitím

Dobré vedieť

 • image

  Produktové novinky

  Technické zlepšenia a inovácie na našich produktoch a systémoch ako aj neustála optimalizácia výrobného procesu patria u nás k dennej práci. V centre stoja potreby našich zákazníkov, bezpečnosť spracovania, hospodárnosť a  kvalita. Zoznámte sa  s našimi novinkami!

    Viac tu
 • image

  Suchá výstavba

  Produkty pariace do skupiny suchej výstavby nie sú len sadrokartónové dosky, profily, príslušenstvo či tmely. Zoznámte sa s celým sortimentom, ich vlastnosťami, i systémami. Viac tu...
 • image

  Suché maltové a omietkové zmesi

  Omietkové zmesi KNAUF – komplexný sortiment produktov zahŕňajúci murovacie malty, ručné, strojové vápennocementové a sadrové omietky, štukové omietky, sanačné a zatepľovacie systémy, cementové, sadrové potery a nivelizačné hmoty atď.  Viac tu...
 • image

  Lepenie & škárovanie, stavebná chémia

  Knauf – stavebná chémia ponúka rôznorodé množstvo produktov určených na vnútorné aj vonkajšie použitie, či už sa jedná o vyrovnanie podlahy, položenie dlažby, dekoratívne škárovanie alebo úplne nové vytvorenie obytných miestností.
    Viac tu...
 • image

  Systémy

  Knauf sa špecializuje na systémové riešenia v oblasti suchej výstavby, suchých zmesí či lepenia a škárovania obkladov. Systémy Knauf ponúkajú osvedčené riešenia pre priestory s akustickými, požiarnymi či estetickými požiadavkami.
  Výnimkou nie sú ani systémy pre exteriér - riešenie fasád, či sanácia inžinierskych a betónových stavieb.
  Viac tu...