Knauf Knauf
Späť

Systémové riešenia na mieru

Lepenie & škárovanie, stavebná chémia

Správnou voľbou materiálov vytvoríte funkčný systém, ktorý bude ušitý priamo na mieru Vašim potrebám a bude dlhodobo funkčný.

Všetko od penetrácie až po škárovaciu hmotu

image

Sortiment lepidiel, škárovacích hmôt, hydroizolácií, penetrácií, adhéznych mostíkov. Všetko pre čistenie a šetrné ošetrenie obkladov a dlažieb. Systémové riešenia pre kúpeľne, terasy a balkóny.


 

Manuál lepenie a škárovanie na stiahnutie TU

Nájdite svoj produkt

image

Na jednom mieste nájdete všetky produkty vrátane ich základných popisov, vlastností a variant.

Vyhľadajte všetky produkty v sekcii lepenie & škárovanie, stavebná chémiaDo sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.