Knauf Knauf
Späť

Suchá výstavba KNAUFAktuality z nášho okolia

AKTUALITY

...aby Vám nič neuniklo...

KNAUF_ACADEMY_352 (1)

Pondelok 22.05.23

MONTÁŽ SADROKARTÓNOVEJ PRIEČKY krok po kroku

MONTÁŽ SADROKARTÓNOVEJ PRIEČKY krok po kroku
KNAUF_ACADEMY_0103

Utorok 28.03.23

Tmelenie sadrokartónových dosiek

Tmelenie sadrokartónových dosiek
plickova8.2

Pondelok 10.10.22

Výstavba, modernizácia a rekonštrukcia škôl z Plánu obnovy

Výstavba, modernizácia a rekonštrukcia škôl z Plánu obnovy
bory3

Utorok 09.08.22

Nemocnica novej generácie Bory

Nemocnica novej generácie Bory


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.