Knauf Knauf
Späť

Nové komplexné riešenia KNAUF pre pasívnu požiarnu ochranu budov

image

PRE VYŠŠIU BEZPEČNOSŤ

Knauf doteraz ponúkal protipožiarne riešenia na báze sadrokartónových dosiek. Teraz, vďaka aktuálnym požiadavkám, môžete získať oveľa viac. Knauf FIREWIN je nová značka pre pasívnu požiarnu ochranu vytvorená špeciálne pre architektov, projektantov a stavebných inžinierov. Nová rada výrobkov zahŕňa doskové systémy a omietky pre požiadavky na rôznorodú protipožiarnu ochranu.

SERVIS A KNOW-HOW OD ODBORNÍKOV
Vysoký štandard a podpora zákazníckeho servisu Knauf sa vzťahuje aj pre FIREWIN: naši odborníci sa svojimi znalosťami požiarnej ochrany v oblasti suchej výstavby Vás podporia telefonicky, online aj priamo na stavbe.

VÝHODY PRE PROJEKTANTOV A REALIZAČNÉ FIRMY
Spoľahlivá ochrana proti požiaru, presne tak, ako si prajete, je otázkou kvality. Predsa len váš výber ovplyvňujú aj ďalšie faktory: ekonomické riešenie, jednoduché spracovanie a spoločná podpora komplexných úloh. FIREWIN je kombináciou osvedčenej kvality, testovania a prísnych požiadaviek na pasívnu požiarnu ochranu. Vďaka tomu máte istotu pri projektovaní aj samotnej realizácii a majitelia a obyvatelia budov sa môžu cítiť bezpečne.

Požiarna ochrana - ideálne riešenie bez kompromisov

image

KNAUF RED PIANO
Protipožiarna doska GKF s lepšími akustickými vlastnosťami. Hodí sa všade tam, kde sú potrebné kvalitné zvukovoizolačné konštrukcie a navyše už netreba použiť žiadne špeciálne a oveľa drahšie akustické dosky. 

KNAUF FIREBOARD
Sadrovláknitá špeciálna protipožiarna doska je určená do konštrukcií, v prípade ktorých sa očakáva vysoká požiarna odolnosť. Knauf Fireboard je sadrovláknitá doska vystužená skleným vláknom. Na jej povrchu nenájdete kartón, ako je to pri iných sadrokartónových doskách, ale špeciálnu sklenú tkaninu, ktorá jej dáva vynikajúce protipožiarne vlastnosti.

KNAUF VERMIPLASTER Indoor
Nehorľavá sadrová omietka pre použitie v iteriéri. Je určená pre pasívnu požiarnu ochranu oceľových podkladov, plechu alebo betónu, ako sú oceľové a železobetónové nosníky a stĺpy, železobetónové stropy a steny alebo železobetónové spriahnuté stropy s trapézovým plechom.

KNAUF SIBATERM Outdoor
Nehorľavá cementová omietka, ktorá vypĺňa Vermiplastrom nepokrytú oblasť priestorov s vyššou vlhkosťou do 85%. Je určená pre pasívnu požiarnu ochranu oceľových stĺpov a nosníkov.

VIAC O PRODUKTOCH