Knauf Knauf
Späť

KNAUF Werktage 2017

  • image
    V posledných mesiacoch prebehlo vo viacerých nemeckých mestách podujatie KNAUF Werktage 2017, kde boli predstavené novinky a technické riešenia KNAUF v oblasti stavebníctva. Za KNAUF Bratislava sa zúčastnilo tohto podujatia naše technické a objektové oddelenie spolu s našimi obchodnými partnermi v meste Norimberg. 
     
  • image
     V sále sa uskutočnila prehliadka toho najlepšieho, okrem iného aj prednášky Knauf Akademie, pôsobivá javisková show a bol predvedený viruálny strop. Na stretnutí bola úžastná atmosféra a bol ponúknutý prístup k novinkám a špičkovým technológiám pre realizátorov a projektantov.
     


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.