Knauf Knauf
Späť

Sadrové plávajúce potery Plávajúce sadrové potery

plovoucí potěry

Sadrové potery ako podklad pre finálne podlahoé vrstvy, vhodné aj do podláh s podlahovým vykurovaním

Systémy

Plávajúci poter na oddelenej vrstve, prípadne na tepelnej izolácii alebo izolácii proti krokovej nepriezvučnosti

Plovoucí sádrový potěr na oddělovací vrstvě, příp. tepelné nebo kročejové izolační vrstvě

Plávajúci sadrový poter s podlahovým vykurovaním na tepelnoizolačnej vrstve

Plovoucí sádrový potěr s podlahovým vytápěním na tepelně izolační vrstvě

Plávajúci sadrový poter na dutinovej podlahe

Plovoucí sádrový potěr na dutinové podlazeDo sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.