Knauf Knauf
Späť

Vzdelanie je budúcnosť

Semináre a školenia

Školenia sú významnou súčasťou profesionálneho života každého z nás. Školenia a semináre Knauf sú preto založené na aktuálnom vývoji stavebného trhu.

Vzdelávací program

Oblasť vzdelávania a odbornej prípravy má v skupine Knauf tradične vysokú prioritu. Každoročne pripravujeme našim zákazníkom a partnerom rozmanitú a kvalitnú ponuku školení a seminárov, prostredníctvom ktorých chceme informovať o našich systémových a produktových novinkách. Súčasťou sú samozrejme aj praktické ukážky.  
 

Prezentačné školenie Knauf 2016

image

Spoločnosť Knauf Bratislava každoročne organizuje prezentačné školenia noviniek, výnimkou nebol ani tento rok.
Školenia sa uskutočnili počas februára vo všetkých troch regiónoch. Boli zamerané hlavne na predsatvenie noviniek a systémových riešení pre akustiku a pasívnu požiarnu ochranu.
Atmosféra bola skelá, týmto ďakujeme všetkým účastníkom.Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.