Knauf Knauf
Späť

KNAUF získal ocenenie Slovak Business Superbrands 2015

image

Komisia expertov Superbrands Business Brand Council, udelila cenu Slovak Business Superbrands spoločnosti Knauf Bratislava s.r.o., čím sa zaradila do skupiny značiek, ktoré môžu slúžiť ako príklad úspešného rozvoja a dynamického vylepšenia brand image.

O udelení ocenenia rozhoduje komisia Business Brand Council na základe verejného prieskumu, ktorý je realizovaný agentúrou GfK. Členmi komisie sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.
Medzinárodný program Superbrands vznikol pred viac ako 15 rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do pozornosti silné stránky spoločností – silné značky a prezentovať ich účastníkom trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznaná ako prestížne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Ocenenie našej spoločnosti hovorí o tom, že Knauf Bratislava s.r.o. patrí medzi popredné spoločnosti, usilujúce sa napredovať, rozvíjať a inovovať nielen produkty, ale aj imidž spoločnosti.