Knauf Knauf
Späť

KNAUF získal ocenenie Slovak Business Superbrands 2015

image

Komisia expertov Superbrands Business Brand Council, udelila cenu Slovak Business Superbrands spoločnosti Knauf Bratislava s.r.o., čím sa zaradila do skupiny značiek, ktoré môžu slúžiť ako príklad úspešného rozvoja a dynamického vylepšenia brand image.

O udelení ocenenia rozhoduje komisia Business Brand Council na základe verejného prieskumu, ktorý je realizovaný agentúrou GfK. Členmi komisie sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.
Medzinárodný program Superbrands vznikol pred viac ako 15 rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do pozornosti silné stránky spoločností – silné značky a prezentovať ich účastníkom trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznaná ako prestížne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Ocenenie našej spoločnosti hovorí o tom, že Knauf Bratislava s.r.o. patrí medzi popredné spoločnosti, usilujúce sa napredovať, rozvíjať a inovovať nielen produkty, ale aj imidž spoločnosti.
 Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.