Knauf Knauf
Späť

D13 Samonosné podhľady (D13.sk) Samonosné podhľady kotvené do stien

cutout-123534-detail-picture-1.jpg

Konštrukcia samonosných podhľadov je tvorená kovovou podkonštrukciou z profilov UW a CW prípadne z UA. Vhodné po priestorov, kde sú kladené požiadavky na požiarnu ochranu a akustiku.

Prehľad systémovRýchly prehľad systémov

Systémy

D 131 Samonosný podhľad na oceľovej podkonštrukcii

D131.cz samonosný podhled

Samonosné pohľady vo funkcii samostatného predelu so zdvojenými CW profilmi a okrajovými UW profilmi s jednovrstvým alebo dvojvrstvým opláštením.

Dokumenty

Na stiahnutie

Detail Název Datum vydání Typ  
D13.cz Samonostné podhľady 09/2019 technický list


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.