Knauf Knauf
Späť

DRYSTAR - Filler 60

DRYSTAR - Filler 60

Špeciálny tmel pre konštrukcie z Drystar-board. Knauf Drystar-Filler 60 je práškový tmel na sadrovej báze so špeciálnymi prísadami, ktoré zlepšujú jeho spracovateľské vlastnosti. Tmel na vyplnenie spojov a celoplošné tmelenie podľa EN 13963 označenie 3B.

Detaily

Vlastnosti

Odolnosť proti plesniam podľa ASTM D3273
Znižená nasiakavosť- H1
Obzvlášť jednoduché tmelenie vďaka smotanovo-tuhej a poddajnej
konzistencii
Ručné spracovanie
Ľahko brúsiteľný s Knauf Abranet® brúsna mriežka P120
Jednoduchá umývateľnosť náradia a nádob od tmelu
Vysoká odolnosť proti vzniku trhlín

Technické údaje

Knauf Drystar - Filler je tmel na vápennej báze so špeciálnymi prísadami. Je vhodný na vyplnenie spojov a celoplošné tmelenie podľa EN 13 963 označenie 3A.
Knauf Drystar-Filler je tmel so zníženou nasiakavosťou, ktorý sa používa na:
- Tmelenie spojov medzi doskami Drystar s výstužnou páskou Knauf KURT. Taktiež sa používa na jemné dotmelenie (rozšírenie) spojov dosiek.
- Celoplošné stierkovanie dosiek KNauf Drystar pre nanášaním ďalších povrchových úprav.

Súbory na stiahnutie

Název Vydáno Typ dokumentu  
Knauf Drystar-Filler 03/2015 brožúra
Knauf Drystar-Filler 03/2022 technický list PDF
Knauf Drystar-Filler 08/2021 karta bezpečnostných údajov PDF

Varianty produktu

 

druh varianty výrobku číslo produktu
DRYSTAR - Filler  vrece 10 KG 609068


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.