Knauf Knauf
Späť

Fliesenkleber N

Fliesenkleber N

Suché cementové lepidlo Fliesenkleber N je mrazuvzdorné lepidlo pre použitie v interiéri i v exteriéri. Je určené pre lepenie všetkých druhov keramických obkladov okrem gresovej dlažby a obkladov z prírodného kameňa. Lepidlo Fliesenkleber N je taktiež možné použiť ako tenkovrstvú murovaciu maltu pre murovanie tepelno-izolačných tvárnic. Lepidlo je zaradené do triedy C1T.

Detaily

Vlastnosti


Suchá maltová zmes zložená z anorganických spojív, plnív a hygienicky nezávadných chemicky zušľachtilých prísad.

Technické údaje

  • trieda C1T podľa STN EN 12004+A1
  • zrnitosť zmesi 0,0 -0,6 mm
  • doba spracovateľnosti 3 hodiny
  • spotreba cca 2,2 kg/ m2 pri veľkosti zubu 6 mm

Súbory na stiahnutie

Název Vydáno Typ dokumentu  
Fliesenkleber N 01/2015 technický list
Fliesenkleber N 03/2023 karta bezpečnostných údajov PDF

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Fliesenkleber N  vrece 25 kg 501262
vrece 5 kg 292727


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.