Knauf Knauf
Späť

Goldband Finish

Goldband Finish

Zarobený tmel a celoplošná stierka. Na zhotovenie ideálne hladkých a rovných povrchov v interiéri. Vhodná na tenkovrstvé a celoplošné stierkovanie. Obsahuje prísady zlepšujúce funkčné vlastnosti tmelu.

Detaily

Vlastnosti

  • zarobený tmel a pripravený na okamžité použitie
  • jednoduchá aplikácia a brúsenie
  • dobrá priľnavosť
  • ideálny podklad pre nasledujúce finálne úpravy povrchov

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
Knauf Goldband Finish 03/2019 technický list
Knauf Goldband Finish 2020 KBÚ PDF

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Goldband Finish vedro 3 kg 584008
vedro 8 kg 584010
vedro 18 kg 549398
vedro 28 kg 281135

 Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.