Knauf Knauf
Späť

K21 Podhľady Fireboard Sadrovláknité zavesené podhľady

id-6256-kn06256.jpg

Konštrukcia podhľadu zavesená na systémových závesoch s oceľovou podkonštrukciou a opláštením sadrovláknitými doskami Knauf Fireboard. Vhodné hlavne do priestorov s požiadavkou na vyššiu požiarnu odolnosť.

Systémy

K 215 Podhľad zavesený na oceľovej podkonštrukcii opláštený doskami Fireboard

K215.cz podhled na kovové konstrukci s deskami Fireboard

Podkonštrukcia podhľadu v dvoch úrovniach s jednovrstvým alebo dvojvrstvým opláštením. Podhľad na traverzových oceľových/betónových stropoch.

K 225 Podhľad zavesený na kovovej podkonštrukcii v jednej úrovni s doskami Fireboard.

K225.cz podhled na kovové konstrukci v jedné úrovni s deskami Fireboard

Konštrukcia podhľadu v jednej úrovni s jednovrstvým alebo dvojvrstným opláštením sadrovláknitými doskami Knauf Fireboard. Podhľad na traverzových oceľových/betónových stropoch.

K 214 Podhľad zavesený na oceľovej podkonštrukcii dvoch úrovniach s doskami Fireboard.

K214.cz podhled na kovové konstrukci ve dvou úrovních s deskami Fireboard

Podhľad vo funkcii samostatného predelu. Zavesený podhľad na oceľovej podkonštrukcii v dvoch úrovniach s jednovrstvným alebo dvojvrstvým opláštením.

K 224 Podhľad na oceľovej podkonštrukcii v jednej úrovni s doskami Fireboard

K224.cz podhled na kovové konstrukci v jedné úrovni s deskami Fireboard

Podhľad vo funkcii samostatného predelu. Podhľad zavesený na jednoúrovňovej oceľovej podkonštrukcii s jednovrstvovým alebo dvojvrstvým opláštením zo sadrovláknitých dosiek Knauf Fireboard.

Dokumenty

Na stiahnutie

Detail Názov Dátum vydania Typ  
K21.cz Podhľady Fireboard 08/2007 technický list


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.