Knauf Knauf
Späť

Knauf Safeboard-Spachtel

Knauf Safeboard-Spachtel

Knauf Safeboard - Spachtel je stierková hmota určená pre ručné tmelenie špeciálnych dosiek Knauf SAFEBOARD. Spolu s doskou tvoria systém ochrany proti RTG žiareniu. Prášková hmota má žltnú farbu, vďaka ktorej je možné tmel okamžite identifikovať.

Detaily

Vlastnosti


Špeciálna suchá maltová zmes, ktorá je po rozmiešaní s vodou pripravená na okamžité použitie, miešanie bez vzniku hrudiek, dobrá priľnavosť, rýchle dosiahnutie pevnosti, po dokončení prác ľahké očistenie pracovného náradia.

Technické údaje

  • doba vytvrdnutia cca 50 min.
  • spotreba: cca 0,3 -0,6 kg/ m2
  • po rozmiešaní s vodou začína proces tuhnutia cca za 30 min.
  • skladovať na suchom a chladom mieste po dobu 9 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale

Súbory na stiahnutie

Názov Vydané Typ dokumentu  
Knauf Safeboard Spachtel 06/2023 technický list
Knauf Safeboard Spachtel 06/2023 karta bezpečnostných údajov PDF
Knauf Safeboard Spachtel 11/2012 vyhlásenie o parametroch PDF
   

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Knauf Safeboard - Spachtel vedro 5 kg 133092


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.