Knauf Knauf
Späť

MVJ 3

MVJ 3

Suchá maltová zmes MVJ 3 je určená na ručnú realizáciu vnútorných štukových omietok v hŕúbke do 2 mm. U podkladov, ktoré sú trvalepod vplyvom vzlýnajúcej vlhkosti sa nezaručuje trvanlivosť omietok.

Detaily

Vlastnosti


Zložená z anorganických spojív, plnív a hygienicky nezávadných chemicky ušľachtilých prísad.
Extra jemná zmes s vysokým stupňom bledosti. Ideálna pod vnútorný náter.

 

Technické údaje

  • zrnitosť zmesi 0 -0,4 mm
  • spotreba 1, 35 kg/ m2 / 1 mm
  • doba spracovateĺnosti cca do 3 hod.
  • výdatnosť cca 11 m2/ 30 kg/ 2 mm

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
MVJ 3 01/2015 technický list
MVJ 3 03/2011 karta bezpečnostných údajov PDF
MVJ 3 04/2015 vyhlásenie o parametroch PDF
   

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
MVJ 3 vrece 30 KG 500971


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.