Knauf Knauf
Späť

Tekutá hydroizolácia

Tekutá hydroizolácia

Hydroizolačný náter pod keramické obklady a dlažby v interiéroch so zvýšenou vlhkosťou- kúpeľne, sprchy, toalety, práčovne, pivničné priestory, kuchyne, umývárne a pod.. Po zaschnutí hmoty sa vytvorí vysoko elastický, tesný a vodeodolný náter s dobrou priľnavosťou k podkladu.

Detaily

Vlastnosti

Vysoká priľnavosť ku stavebným materiálom, rýchloschnúca. Vhodná pre vnútorné použitie.
Pripravená na okamžité použitie.

 

Technické údaje

  • hrúbka jednej vrstvy 0,3 - 0,6 mm
  • teplota počas spracovania od 5 ° do 35 °C
  • doba schnutia je závislá od nasiakavosti podkladu cca 3-6 hodín prvá vrstva, druhá vrstva cca 6 hodín
  • spotreba: cca 1,5 kg/ m2
  • vnútorné použitie
  • skladovať max. 2 roky od dátumu výroby uvedeného na obale

Súbory na stiahnutie

Názov Vydanie Typ dokumentu  
Tekutá hydroizolácia 009/2016 technický list
Tekutá hydroizolácia 04/2023 karta bezpečnostných údajov PDF

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
Tekutá hydroizolácia vedro 5 kg 216333
Tekutá hydroizolácia vedro 15 kg 579888


Do sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.