Knauf Knauf
Späť

MV 1

MV 1

Omietka určená pre vnútorné a vonkajšie jadrové omietky pre všetky bežné a nižšie uvedené stavebné podklady. Omietka nie je určená na sadrové podklady. Zloženie omietky umožňuje "zatočiť" povrch čerstvej omietky tak, že nie je nutné realizovať následné štukovanie. Povrch má hrubšiu štruktúru ako u bežných štukových omietok. Hotová omietka je vhodným podkladom pre vnútorné nátery, stierky, štukové a šľachtené omietky.

Detaily

Vlastnosti

Zložená z anorganických spojív, plnív a hygienicky nezávadných chemicky zušľachtených prísad.
 

Technické údaje

  • zrnitosť zmesi 0- 1,2 mm
  • odoprúčaná vrstva omietky min. 10 mm, max. 20 mm
  • doba spracovateľnosti  cca 3 hodiny
  • výdatnosť 30 kg/ cca 1,8 m2 / 10 mm
  • spotreba 1,6 kg/ m2 / mm

Súbory na stiahnutie

Název Vydáno Typ dokumentu  
MV 1 01/2015 technický list
MV 1 08/2008 karta bezpečnostných údajov PDF
MV 1 02/2013 vyhlásenie o parametroch PDF
 

Varianty produktu

druh varianty výrobku číslo produktu
MV1 vrece  30 kg 500928

Súvisiace stránkyDo sadrokartónových stien môžete pokojne zavesiť obrazy, poličky, ale aj ťažšie nábytkové kusy, ako sú napríklad kuchynské skrinky.

Sadrokartónové priečky môžu mať omnoho lepšie akustické parametre než murované steny s rovnakou hrúbkou. Vhodná kombinácia sadrokartónových dosiek a minerálnej izolácie dokáže eliminovať všetky zvuky zo susednej miestnosti.

Zelené sadrokartónové dosky sú stvorené do vlhkých priestorov, ako sú napríklad domáce kúpeľne. Impregnácia v jadre aj na povrchu dosky zabezpečí, že steny v kúpeľni odolajú zvýšenej vlhkosti.

Do sadrokartónových konštrukcií netreba pracne sekať drážky na rozvody a vedenie inštalácii. Priečky môžu mať rozličnú hrúbku, aby sa do nich všetko bez problémov zmestilo.

Ochráťe všetky poklady vášho domova, bezpečnostnými konštrukciami zo špeciálnych sadrokartónových dosiek, ktoré sú pevné a extrémne odolné proti nárazom a mechanickému namáhaniu.

Systémové riešenia Knauf s protipožiarnymi sadrokartónovými doskami vykazujú vysokú odolnosť proti pôsobeniu ohňa. Môžete mať konštrukcie s požiarnou odolnosťou až 120 minút - čo je čas, ktorý vás ochráni pred ohňom.